مجتمع آموزش عالی لارستان

۰۹:۴۵ جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷
Friday - 2018 August 17

شعار سال

امور فرهنگی

  • ۳۰ تیر, ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۴

مرکز آموزش عالی لار مأموریت فرهنگی خود را «رشد و ترویج فرهنگ در لارستان با نگاه اسلامی، ایرانی، علمی، جامع و جریان ساز برای رسیدن به مرجعیت فرهنگی منطقه» قرار داده است. با این رویکرد، دانشگاه دولتی لار از همان بدو شروع در بهمن ماه ۱۳۹۲، فعالیتهای متنوع فرهنگی و فوق برنامه خود را با جدیت آغاز نمود؛ نتیجه این تلاش، برگزاری بیش از ۳۰ برنامه فرهنگی در زمان حضور دانشجویان دانشگاه (بهمن ۹۲ الی خرداد ماه ۹۳) بود.

علاوه‌ براین، ارزشمندترین فعالیت‌های علمی- فرهنگی دانشگاه در تابستان ۹۳ با نگاه‌ چند ساله برنامه‌ریزی شد. این برنامه‌ها با هدف اصلی «ایجاد روحیه نشاط علمی و تقویت خلاقیت دانشجویان و دانش‌آموزان منطقه» و با همکاری انجمن‌های دانش‌جویی فعال لارستان برگزار شد. از تابستان امسال، دانشگاه دولتی لارستان مأمن و کانونی شد برای اغلب تشکل‌های دانشجویی منطقه؛ انجمن‌های مختلف- ازجمله انجمن فارغ‌التحصیلان سمپاد (مراکز استعدادهای درخشان)، انجمن فرهیختگان و انجمن دوستداران محیط زیست لارستان – در ایام تابستان در دانشگاه مستقر شدند و با همکاری و حمایت همه‌جانبه مجموعه دانشگاه، برنامه‌های علمی و فرهنگی هدفمند و ارزشمندی را برگزار کردند؛ برنامه‌هایی که به ‌لطف خدا در آینده با کیفیت بهتر و در سطح بسیار وسیعتر استمرار خواهد یافت.

به‌طور خلاصه، مهمترین این برنامه‌های علمی- فرهنگی، برگزاری جلسات مشاوره انتخاب رشته‌ تحصیلی برای تمام گروه‌های تحصیلی، مسابقات سازه‌های کاغذی و برج لیوان با همکاری انجمن فارغ‌التحصیلان سمپاد و مسابقه دومینو و مسابقه گلایدر با همکاری انجمن فرهیختگان لارستان بود.

ارسال نظر

نظرات شما