مجتمع آموزش عالی لارستان

۱۰:۱۹ یکشنبه, ۲۸ مهر , ۱۳۹۸
Sunday - 2019 October 20

شعار سال

بزرگداشت روز استاد

  • ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۸ - ۸:۴۶

به مناسبت بزرگداشت روز استاد و با حضور مهندس علیپور معاونت فرمانداری ویژه لارستان، دکتر طاهری ریاست مجتمع آموزش عالی، معاونین و اساتید مجتمع یاد و خاطره شهید مطهری گرامی داشته شد. در این مراسم که در سالن همایش ساختمان شماره یک دانشگاه دولتی لارستان صورت پذیرفت ابتدا دکتر طاهری ریاست مجتمع ضمن تبریک و خوش آمدگویی به حاضران گزارشی از اقدامات اجرایی از زمان تاسیس تا به امروز مجتمع آموزش عالی لارستان را بیان نمود. دکتر طاهری افزایش کمی و کیفی تجهیزات آزمایشگاهی، افزایش تعداد اعضای هیئت علمی با توجه به سیاست های انقباضی دولت در جذب هیئتی علمی برای دانشگاهها، کسب امتیاز برگزاری آزمون ارشد و نظام مهندسی در لار، برگزاری دوره های ارتقا پایه نظام مهندسی و مهارت افزایی اعضای هیئت علمی که در گذشته فقط در مرکز استان صورت میپذیرفت و در حال ساخت و تکمیل نمودن پردیس مجتمع با توجه به کمبود اعتبارات عمرانی در کشور از جمله مهم ترین اقدامات برشمرد. ریاست مجتمع آموزش عالی لار از اساتید خواست در کنار علم آموزی به دانشجویان به آنها در جهت معرفت افزایی نیز کمک نمایند زیرا وضعیت فرهنگی و علمی جامعه نسبت به گذشته دچار تغییرات محسوسی شده است. وی همچنین اساتید را به مسئولیت پذیری بیشتر در قبال دانشجویان تشویق نمود و تلاش مجموعه دانشگاه را تاثیر گذاری در فعالیت های شهرستان در کنار علم آموزی به دانشجویان بیان داشت .

در ادامه آقای مهندس علیپور معاونت فرمانداری ویژه لارستان در خصوص مقام استاد و علم اندوزی مطالبی را بیان نموده و گفت یکی از آرزوهای قلبی من ارتقا مجتمع آموزش عالی لارستان به سطح دانشگاه دولتی است.

از دیگر برنامه های اجرایی این بزرگداشت که مجری‌گری آن را  دکتر شفیعی از اساتید ادبیات مجتمع بر عهده داشت  پخش کلیپ سخنان رهبری در مورد مقام معلم، شعرخوانی توسط کودک ۸ساله زرین دشتی، سخنرانی خانم دکتر غلامی عضو هیئت‌علمی و مدیر مرکز مشاوره مجتمع با موضوع راههای افزایش انگیزه در دانشجویان و همچنین تقدیر از کلیه اساتید مجتمع اموزش عالی بود.

IMG_4230

 

IMG_4293

 

IMG_4295