مجتمع آموزش عالی لارستان

۲۱:۱۷ پنجشنبه, ۲ خرداد , ۱۳۹۸
Thursday - 2019 May 23

شعار سال

افتخارآفرینی انجمن علمی ریاضی مجتمع در یازدهمین جشنواره ملی حرکت

  • ۰۹ آذر, ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳

یازدهمین جشنواره ملی حرکت، با تقدیر از برگزیدگان در بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد و انجمن علمی ریاضی مجتمع آموزش عالی لارستان توانست عنوان انجمن علمی شایسته تقدیر این جشنواره را از آن خود کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، در این جشنواره که طی روزهای ۴ تا ۷ آذرماه در دانشگاه اصفهان و با حضور نمایندگان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور برگزار شد، انجمن‌ علمی ریاضی مجتمع آموزش عالی لارستان در بخش «مسابقه علمی» این جشنواره، توانست عنوان انجمن علمی شایسته تقدیر جشنواره را کسب کند. مجتمع آموزش عالی لارستان تنها مجتمع آموزش عالی است که توانسته در این دوره از جشنواره، موفق به حضور در میان برگزیدگان انجمن های علمی سراسر کشور شود. گفتنی است این انجمن یکی از انجمن های علمی ده گانه زیرمجموعه امور فرهنگی مجتمع می باشد که با راهنمایی و مشاوره آقای دکتر آرزومند عضو هیات علمی مجتمع موفق به کسب این افتخار شده است.

جشنواره ملی حرکت رویدادی برای رقابت، عرضه و نمایش دستاوردهای برتر علمی دانشجویان است که به صورت سالانه و با سیاست گذاری و برنامه ریزی اداره کل فرهنگی و اجتماعی و با همکاری دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور برگزار می شود.

 

cof