مجتمع آموزش عالی لارستان

۰۳:۱۶ جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۷
Friday - 2018 April 20

شعار سال

قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال ۱۳۹۵

 • ۰۶ بهمن, ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۲

با آرزوی توقیق و عرض تبریک به مناسبت قبولی شما در مجتمع آموزش عالی لارستان به اطلاع می رساند ثبت نام پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت در این مجتمع در دو مرحله اینترنتی و حضوری انجام خواهد شد و انجام هردو مرحله الزامی می‌باشد.

ثبت نام اینترنتی از تاریخ  ۹۵/۱۱/۱۰ الی ۹۵/۱۱/۱۱ از طریق همین سایت فعال خواهد بود.

متقاضیان خوابگاه توجه داشته باشند که بایستی در تاریخ ۱۲ بهمن ماه مجددا به سامانه آموزشی ( به آدرس http://edu.lar.ac.ir) وارد شده و فرآیند ثبت نام خوابگاه را تکمیل نمایند.

 توجهثبت نام حضوری و شروع کلاس‌ها ۹۵/۱۱/۱۶ می باشد .

دانشجویان بایستی جهت انجام صحیح مراحل ثبت نام خود، موارد توضیح داده شده در این اطلاعیه را با دقت مطالعه نمایند تا ثبت نام آن‌ها در این مجتمع بدون هیچ مشکلی انجام پذیرد. توجه به نکات زیر قبل از انجام ثبت نام اینترنتی ضروری است:

نکته ۱:  پیشنهاد می‌شود از نسخه‌های جدید مرورگر Internet Explorer استفاده نمایید.

نکته ۲: کلیه پرداخت‌های بانکی به صورت اینترنتی خواهد بود بنابراین داشتن کارت بانکی، همراه با رمز دوم آن ضروری می‌باشد.

نکته ۳: جهت ثبت نام اینترنتی بایستی از قبل، اسکن مدارک مورد نیاز به شرح زیر تهیه شده باشد.(عکس ۴*۳ با رزولوشن ۳۰۰dpi و فرمت jpg و مابقی مدارک با رزولوشن ۱۵۰dpi و فرمت jpg، حداکثر حجم مجاز فایل‌ها ۳۰۰kb)

 • عکس۴*۳
 • تمامی صفحات شناسنامه
 • کارت ملی
 • کارت پایان خدمت یا معافیت(در صورت دارا بودن)
 • اصل مدرک یا گواهی دیپلم متوسطه
 • اصل مدرک یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی
 • اصل کارنامه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی
 • اصل کارنامه تحصیلی دیپلم متوسطه
 • اصل و کپی دفترچه بیمه(در صورت دارا بودن)

مراحل ثبت نام اینترنتی

 1. ورود به سایت مجتمع آموزش عالی لارستان به آدرس lar.ac.ir
 2. انتخاب لینک “ثبت نام پذیرفته‌شدگان کنکور سراسری” در صفحه اصلی سایت و ورود به صفحه ثبت نام اینترنتی
 3. وارد کردن شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و کد ملی و دریافت شناسه و رمز کاربری جهت ورود به سامانه آموزشی. (توجه کنید در صورتی که کد ملی شما با صفر شروع شده است، از درج صفرها در ابتدای کد ملی خودداری نمایید)
 4. ورود به سامانه جامع آموزشی،پژوهشی، دانشجویی مجتمع آموزش عالی لارستان از طریق انتخاب لینک “سامانه آموزشی” در صفحه اصلی سایت یا از طریق آدرس “lar.ac.ir” : در این مرحله شناسه کاربری و رمز عبور به دست آمده از مرحله قبل را وارد نمایید تا مراحل ثبت نام شما به صورتی که در ادامه شرح داده شده است، آغاز گردد.
 5. تکمیل اطلاعات پایه: لطفاً تمامی اطلاعات موجود در این قسمت را به صورت کامل و دقیق وارد نمایید. در صورت وجود نقص یا اشتباه در این اطلاعات عواقب آن به عهده شما خواهد بود.
 6. ورود به صفحه راهنمای تکمیل فرایند و مطالعه دقیق آن ، انتخاب دکمه “مایل به تکمیل فرایند هستم” و ورود به صفحه مربوط به فرم‌های فرایند.
 7. تکمیل فرم‌های موجود در فرایند: لطفا به نکات زیر در هنگام تکمیل فرم‌ها توجه داشته باشید:
 • فرم‌ها به ترتیب فعال خواهد شد. یعنی تا زمانی که فرمی کامل نشود فرم بعد قابل ویرایش نخواهد بود.
 • در هر لحظه فرمی قابل ویرایش است که وضعیت ویرایش آن “مشاهده و ویرایش” باشد.
 • پس از تکمیل موارد موجود در هر فرم، فشردن دکمه “ذخیره و ارسال” به معنی تکمیل این فرم و اجازه ویرایش فرم بعد می‌باشد. در صورت فشردن دکمه” ذخیره” این فرم هنوز در اختیار شما جهت ویرایش خواهد بود.
 • در فرم ارسال مدارک با فشردن دکمه ” آپلود فایل‌ها و تصاویر پیوست” به صفحه بارگذاری مدارک وارد می‌شوید.پس از بارگذاری مدارک (حداکثر حجم مجاز فایل‌ها ۳۰۰kb می‌باشد) به فرم اصلی ارسال مدارک بازگردید و دکمه ذخیره و ارسال را انتخاب نمایید. دقت نمایید در صورت عدم بارگذاری مدارکی که وضعیت اجباری آنها “بلی” است ، دکمه ذخیره و ارسال برای شما فعال نخواهد شد.
 • اگر فرم پس از ذخیره و ارسال، با وضعیت “ارجاع” نمایش داده شود، بدین معنی است که بایستی کارشناس در زمان ثبت نام حضوری، فرم مربوطه را تأیید نماید تا فرم به وضعیت “قبول” تغییر یابد.
 • دانشجویان متقاضی خوابگاه بایستی در فرم امور دانشجویی گزینه ” متقاضی خوابگاه می‌باشم” را انتخاب نمایند تا فرآیند ثبت نام خوابگاه آغاز گردد. در این صورت :
 • دانشجویان دختر متقاضی خوابگاه بایستی در این مرحله هزینه پیش‌پرداخت خوابگاه به مبلغ ۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال را از طریق درگاه اینترنتی واریز نمایند. سپس در مرحله ثبت نام حضوری جهت تکمیل ثبت نام خوابگاه خود و اختصاص اتاق، به کارشناس امور دانشجویی مراجعه نمایند.  (قسط دوم شهریه خوابگاه به مبلغ ۲,۹۰۰,۰۰۰ در اردیبهشت ماه سال ۹۶ واریز گردد.)
 • دانشجویان پسر متقاضی خوابگاه خودگردان بایستی مبلغ ۵,۹۰۰,۰۰۰ ریال به شماره حساب ۰۱۰۱۰۳۷۸۷۸۰۰۱ بانک ملی ایران – به نام احمد علی نیا- بابت شهریه خوابگاه خودگردان- واریز نمایند و اطلاعات فیش واریزی را در”فرم ثبت فیش واریزی” ثبت نموده و اصل فیش واریزی را در زمان ثبت نام حضوری به مسئول خوابگاه خودگردان ارائه دهند.

پس از طی این مراحل، ثبت نام اینترنتی شما پایان خواهد یافت و بایستی پس از آماده نمودن کلیه مدارک لازم، در بازه زمانی تعیین شده ثبت نام حضوری، به کارشناسان مربوطه این مجتمع مراجعه نمایید تا پس از تأیید کارشناسان، ثبت نام شما با موفقیت پایان یابد.

مراحل ثبت‌نام حضوری

ثبت نام حضوری، روز شنبه ۱۶ بهمن ماه در ساختمان آموزشی مجتمع آموزش عالی لارستان صورت خواهد گرفت.

پذیرفته‌شدگان بایستی پس از تکمیل فرآیند ثبت نام اینترنتی خود طبق زمان‌بندی فوق الذکر و با در اختیار داشتن مدارک مشخص شده در انتهای اطلاعیه، به محل ثبت نام مراجعه نمایند. ثبت نام از ساعت ۸ الی ۱۲ صبح خواهد بود.

آدرس محل ثبت نام: لارستان، شهرجدید، بلوار جمهوری، ابتدای چهل‌متری اول، ساختمان آموزشی (ساختمان شماره ۲) مجتمع آموزشی عالی لارستان.

دانشجویان محترم به نکات زیر توجه داشته باشند:

۱. عدم مراجعه پذیرفته شدگان در تاریخ تعیین شده برای ثبت نام حضوری به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد. ضمناً حضور شخص پذیرفته شده برای ثبت نام الزامی است.

۲. کلیه پذیرفته شدگان می بایست به همراه تصویر گواهی پیش دانشگاهی و گواهی دوره متوسطه خود به «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» مراجعه و تائیدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود درخواست نمایند و رسید آن را در زمان ثبت نام به دانشگاه ارائه دهند.کلیه پذیرفته شدگان حتماً نام رشته و نام دانشگاه (مجتمع آموزش عالی لارستان) را در فرم «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» اعلام نمایند. (نشانی دریافت کننده ارزش تحصیلی : فارس،لارستان،انتهای بولوار آزادی،مجتمع آموزش عالی لارستان تلفن:۵۲۲۵۳۱۰۷-۰۷۱ کدپستی: ۱۶۱۳۷-۷۴۳۱۷)

۳. مدارک دوره پیش دانشگاهی و متوسطه بایستی ممهور به مهر دبیرستان بوده و نام بخش و شهرستان نیز در مدارک ثبت نامی قید شده باشد.

۴. دانشجویان متقاضی وام علاوه بر مدارک اعلام شده در انتهای اطلاعیه، بایستی اصل سند تعهد محضری جهت صندوق رفاه دانشجویان و کپی شناسنامه و کارت ملی و گواهی کسر حقوق ضامن(کارمند) را به همراه داشته باشند.

۵. دانشجویان پسر متقاضی خوابگاه بایستی اصل فیش واریزی شهریه خوابگاه جهت ارائه به مسئول خوابگاه خودگردان،  به همراه داشته باشند.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱- اصل و کپی گواهی مدرک تحصیلی دوره چهارساله یا شش ساله و یا هنرستان نظام قدیم با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و هنرستان

۲- اصل و کپی گواهی تحصیلی سال ما قبل و دوسال ما قبل دیپلم جهت داوطلبان نظام قدیم با مهر و امضای دبیرستان و هنرستان

۳- اصل و کپی گواهی یا کارنامه تحصیلی دیپلم نظام قدیم

۴- اصل  و کپی مدرک یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی (تاریخ اخذ دوره پیش دانشگاهی در هریک از رشته های تحصیلی نیمسال اول و دوم باید حداکثر تا پایان ۹۵/۱۰/۳۰ باشد) با مهر و امضاء مدیر مرکز پیش دانشگاهی

۵- اصل و کپی مدرک یا گواهی دیپلم متوسطه نظام جدید با مهرو امضاء مدیر دبیرستان

۶- اصل و کپی مدرک و یا گواهی سال ما قبل دیپلم با مهر و امضاء مدیر دبیرستان

۷- اصل و کپی کارنامه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید (ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی) در هریک از سالهای ۱۳۸۴ به بعد با مهر و امضاء دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش

۸- اصل و کپی کارنامه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی در هر یک از سالهای ۱۳۹۱ الی ۱۳۹۵ با امضاء و مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش

۸- اصل و یا گواهی مدرک دوره کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای وابسته به وزارت آموزش و پرورش  و یک برگ تصویر آن (تاریخ اخذ مدرک کاردانی حداکثر ۹۵/۱۰/۳۰)

۹- اصل یا گواهی سال اول، دوم، سوم دبیرستان و یا هنرستان برای دارندگان مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای آموزش و پرورش با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و یا هنرستان

۱۰-اصل مدرک و یا گواهی دانش آموختگان دوره های معادل ( دارندگان مدرک معادل کاردانی – ویژه داوطلبان اخراجی و انصرافی ) به شرط آنکه دوره فوق با مجوز شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شده باشد و مدارک معادل آنان مورد تایید وزرات متبوع باشد.

۱۱- اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات آن.

۱۲-  اصل کارت ملی به انضمام دو برگ تصویر پشت و رو از کارت ملی.

۱۳-  ۱۲ قطعه عکس تمام رخ (۴×۳) تهیه شده در سال جاری.

۱۴- مدرکی مبنی بر مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه

۱۵- اصل حکم مرخصی سالانه یا موافقت رسمی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان دولت

۱۶- اصل و کپی دفترچه بیمه (در صورت دارا بودن)

۱۷- اصل و کپی رسید پستی درخواست تائیدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی)

در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره تلفن ۵۲۲۵۱۵۹۱-۰۷۱ واحد آموزش تماس حاصل فرمایید.