مجتمع آموزش عالی لارستان

۲۲:۲۴ شنبه, ۲۷ مرداد , ۱۳۹۷
Saturday - 2018 August 18

شعار سال

اطلاعیه ثبت نام الکترونیکی و حضوری دانشجویان جدیدالورود ۹۶

 • ۲۶ شهریور, ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۷

اطلاعیه ثبت نام الکترونیکی و حضوری دانشجویان جدیدالورود

 

با آرزوی توقیق و عرض تبریک به مناسبت قبولی شما در مجتمع آموزش عالی لارستان به اطلاع می رساند ثبت نام پذیرفته‌شدگان در این مجتمع طبق جدول ذیل انجام خواهد شد.

 

مرحله  ثبت نام

تاریخ ثبت نام

آدرس

ثبت نام الکترونیکی دوشنبه ۹۶/۰۶/۲۷  الی سه شنبه ۹۶/۰۶/۲۸ لینک ثبت نام
ثبت نام حضوری چهارشنبه ۹۶/۰۶/۲۹ ساعت ۸:۳۰ الی ۱۱ رشته مهندسی کامپیوتر لارستان، شهرجدید، بلوار جمهوری، ابتدای چهل‌متری اول، ساختمان آموزشی (ساختمان شماره ۲)،  مجتمع آموزشی عالی لارستان
چهارشنبه۹۶/۰۶/۲۹ ساعت ۱۳الی ۱۵:۳۰ رشته مهندسی شهرسازی
پنج شنبه ۹۶/۰۶/۳۰ ساعت ۸ الی ۱۲ رشته مهندسی برق
رشته مهندسی شیمی
پنج شنبه ۹۶/۰۶/۳۰ ساعت ۱۴ الی ۱۶ رشته مهندسی مکانیک
جمعه ۹۶/۰۶/۳۱ ساعت ۸:۳۰ الی ۱۱ رشته روانشناسی
جمعه ۹۶/۰۶/۳۱ ساعت ۱۳ الی ۱۵:۳۰ رشته مهندسی صنایع

 

دانشجویان بایستی جهت انجام صحیح مراحل ثبت نام خود، موارد توضیح داده شده در این اطلاعیه را با دقت مطالعه نمایند تا ثبت نام آن‌ها در این مجتمع بدون هیچ مشکلی انجام پذیرد. توجه به نکات زیر قبل از انجام ثبت نام الکترونیکی ضروری است:

نکته ۱: کلیه پرداخت‌های بانکی به صورت اینترنتی خواهد بود بنابراین داشتن کارت بانکی، همراه با رمز دوم آن ضروری می‌باشد.

نکته ۲: جهت ثبت نام الکترونیکی بایستی از قبل، اسکن مدارک مورد نیاز (با رزولوشن۱۵۰dbp  و فرمت jpg، حداکثر حجم مجاز فایل‌ها ۳۰۰kb) به شرح زیر تهیه شده باشد:

 1. تمامی صفحات شناسنامه
 2. کارت ملی
 3. کارت پایان خدمت یا معافیت(در صورت دارا بودن)
 4. اصل مدرک یا گواهی دیپلم متوسطه
 5. اصل مدرک یا گواهی پایاندوره پیش دانشگاهی
 6. اصل کارنامه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی
 7. اصل کارنامه تحصیلی دیپلم متوسطه

 

مراحل ثبت نام الکترونیکی

 1. ورود به سایت مجتمع آموزش عالی لارستان به آدرسlar.ac.ir
 2. انتخاب لینک“ثبت نام پذیرفته‌شدگان کنکور سراسری” در صفحه اصلی سایت و ورود به صفحه ثبت نام اینترنتی
 3. وارد کردن شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و کد ملی و دریافت شناسه و رمز کاربری جهت ورود به سامانه آموزشی. (توجه کنید در صورتی که کد ملی شما با صفر شروع شده است، از درج صفرها در ابتدای کد ملی خودداری نمایید)
 4. ورود به سامانه جامع آموزشی مجتمع آموزش عالی لارستان از طریق آدرس: “lar.ac.ir” در این مرحله شناسه کاربری و رمز عبور به دست آمده از مرحله قبل را وارد نمایید تا مراحل ثبت نام شما به صورتی که در ادامه شرح داده شده است، آغاز گردد.
 5. تکمیل اطلاعات پایه: تمامی اطلاعات موجود در این قسمت را به صورت کامل و دقیق وارد نمایید. در صورت وجود نقص یا اشتباه در این اطلاعات عواقب آن به عهده دانشجو خواهد بود.
 6. ورود به صفحه راهنمای تکمیل فرایند و مطالعه دقیق آن ، انتخاب دکمه “مایل به تکمیل فرایند هستم” و ورود به صفحه مربوط به فرم‌های فرایند.
 7. تکمیل فرم‌های موجود در فرآیند: لطفا به نکات زیر در هنگام تکمیل فرم‌ها توجه داشته باشید:
 8. فرم‌ها به ترتیب فعال خواهد شد. یعنی تا زمانی که فرمی کامل نشود فرم بعد قابل ویرایش نخواهد بود.
 9. در هر لحظه فرمی قابل ویرایش است که وضعیت آن “مشاهده و ویرایش” باشد.

پس از تکمیل موارد موجود در هر فرم، فشردن دکمه “ذخیره و ارسال” به معنی تکمیل این فرم و اجازه ویرایش فرم بعد می‌باشد. در صورت فشردن دکمه” ذخیره” این فرم هنوز در اختیار شما جهت ویرایش خواهد بود.

در فرم ارسال مدارک با فشردن دکمه ” آپلود فایل‌ها و تصاویر پیوست” به صفحه بارگذاری مدارک وارد می‌شوید.پس از بارگذاری مدارک (حداکثر حجم مجاز فایل‌ها ۳۰۰kb می‌باشد) به فرم اصلی ارسال مدارک بازگردید و دکمه ذخیره و ارسال را انتخاب نمایید. دقت نمایید در صورت عدم بارگذاری مدارکی که وضعیت اجباری آنها “بلی” است ، دکمه ذخیره و ارسال برای شما فعال نخواهد شد.

اگر فرم پس از ذخیره و ارسال، با وضعیت “ارجاع” نمایش داده شود، بدین معنی است که بایستی کارشناس در زمان ثبت نام حضوری، فرم مربوطه را تأیید نماید تا فرم به  وضعیت “قبول” تغییر یابد.

پس از طی این مراحل، ثبت نام الکترونیکی شما پایان خواهد یافت و بایستی پس از آماده نمودن کلیه مدارک لازم، در بازه زمانی تعیین شده ثبت نام حضوری، به کارشناسان مربوطه این مجتمع مراجعه نمایید تا پس از تأیید کارشناسان، ثبت نام شما با موفقیت پایان یابد.

اسکن مدارک باید کاملا خوانا باشد مسئولیت و عواقب ناشی از عدم اسکن صحیح مدارک به عهده دانشجو می باشد.

 

در خصوص خوابگاه های دانشجویی

۱- دانشجویان دختر غیر بومی متقاضی خوابگاه توجه داشته باشند که علاوه بر تکمیل فرآیند ثبت نام اینترنتی، بایستی فرآیند ثبت نام خوابگاه را در سامانه آموزشی تکمیل نمایند. فرآیند ثبت نام خوابگاه بعد از تکمیل فرآیند ثبت نام اینترنتی، و با تأیید کارشناس در سامانه فعال خواهد شد.

در صورت فعال بودن فرآیند ثبت نام خوابگاه جهت دانشجویان دختر، فرم مربوط به واریز شهریه خوابگاه را تکمیل و مبلغ پیش‌پرداخت را به صورت اینترنتی در “فرم واریز اینترنتی پیش‌پرداخت شهریه” پرداخت نمایید.

۲- دانشگاه فاقد خوابگاه ملکی برای دانشجویان پسر می باشد. دانشجویان متقاضی خوابگاه می توانند جهت اسکان در خوابگاه خودگردان (که به صورت خصوصی اداره می شود)  به مسئول خوابگاه مراجعه یا جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام به آدرسkhabgahModares@  مراجعه یا در ساعات ۱۶ تا ۲۰ با شماره همراه ۰۹۳۰۷۲۳۷۲۶۳  (آقای علی نیا) تماس حاصل نمایند.

 


 

مراحل ثبت نام حضوری

پذیرفته‌شدگان بایستی پس از تکمیل فرآیند ثبت نام الکترونیکی خود طبق جدول زمان‌بندی فوق الذکر و با در اختیار داشتن مدارک مشخص شده در ابتدای اطلاعیه، به محل ثبت نام مراجعه نمایند.

دانشجویان محترم به نکات زیر توجه داشته باشند:

۱. عدم مراجعه پذیرفته شدگان در تاریخ تعیین شده برای ثبت نام حضوری به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد. ضمناً حضور شخص پذیرفته شده برای ثبت نام الزامی است.

۲. کلیه پذیرفته شدگان می بایست به همراه تصویر گواهی پیش دانشگاهی و گواهی دوره متوسطه خود به «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» مراجعه و درخواست تائیدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی) نمایند و رسید آن را در زمان ثبت نام به دانشگاه ارائه دهند.کلیه پذیرفته شدگان حتماً نام رشته و نام دانشگاه (مجتمع آموزش عالی لارستان) را در فرم «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» اعلام نمایند.(نشانی دریافت کننده ارزش تحصیلی: فارس، لارستان،انتهای بولوار آزادی، مجتمع آموزش عالی لارستان تلفن: ۵۲۲۵۳۱۰۷-۰۷۱ کدپستی: ۱۶۱۳۷-۷۴۳۱۷)

۳. مدارک دوره پیش دانشگاهی و متوسطه بایستی ممهور به مهر دبیرستان بوده و نام بخش و شهرستان نیز در مدارک ثبت نامی قید شده باشد.

۴. دانشجویان متقاضی وام علاوه بر مدارک اعلام شده در انتهای اطلاعیه، بایستی اصل سند محضری و کپی شناسنامه و کارت ملی ضامن را به همراه داشته باشند.

۵. تاریخ شروع کلاسها از اول مهرماه خواهد بود وبرنامه هفتگی دانشجویان یک روز بعد از ثبت نام حضوری آنان، در سامانه آموزشی قرار خواهد گرفت.

مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری

 • اصل و کپی مدرک یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی (تاریخ اخذ دوره پیش دانشگاهی در هریک از رشته های تحصیلی نیمسال اول و دوم باید حداکثر تا پایان ۹۶/۰۶/۳۱ باشد) با مهر و امضاء مدیر مرکز پیش دانشگاهی
 • اصل مدرک یا گواهی دیپلم متوسطه نظام جدید با مهرو امضاء مدیر دبیرستان
 • اصل مدرک و یا گواهی سال ما قبل دیپلم با مهر و امضاء مدیر دبیرستان
 • اصل کارنامه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید (ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی) در هریک از سالهای ۱۳۸۴ به بعد با مهر و امضاء دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش
 • اصل کارنامه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی در هر یک از سالهای ۱۳۹۱ الی ۱۳۹۶ با امضاء و مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش
 • اصل و یا گواهی مدرک دوره کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای وابسته به وزارت آموزش و پرورش و یک برگ تصویر آن (تاریخ اخذ مدرک کاردانی حداکثر ۹۶/۰۶/۳۱ )
 • اصل یا گواهی سال اول، دوم، سوم دبیرستان و یا هنرستان برای دارندگان مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده هایفنی و حرفه ای آموزش و پرورش با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و یا هنرستان
 • اصل مدرک و یا گواهی دانش آموختگان دوره های معادل ( دارندگان مدرک معادل کاردانی – ویژه داوطلبان اخراجی و انصرافی ) به شرط آنکه دوره فوق با مجوز شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شدهباشد و مدارک معادل آنان مورد تایید وزرات متبوع باشد.
 • اصل شناسنامه و تصویرتمام صفحات آن.
 • اصل کارت ملی به انضمام دو برگ تصویر پشت و رو از کارت ملی.
 • ۸قطعه عکس تمام رخ (۴×۳) تهیه شده در سال جاری.
 • مدرکی مبنی بر مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه
 • اصل حکم مرخصی سالانه یا موافقت رسمی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان دولت
 • اصل و کپی رسید پستی درخواست تائیدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی)

 

جهت ورود به صفحه ثبت نام الکترونیکی اینجا کلیک کنید.