مجتمع آموزش عالی لارستان

۰۸:۵۰ پنجشنبه, ۲۸ تیر , ۱۳۹۷
Thursday - 2018 July 19

شعار سال

اطلاعیه ثبت نام حضوری دانشجویان جدیدالورود(اطلاعیه شماره ۵)

  • ۰۵ مهر, ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵

به اطلاع کلیه پذیرفته‌شدگان کنکور سراسری سال تحصیلی ۹۶-۹۵ می‌رساند، ثبت نام حضوری  در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه مورخ هفتم و هشتم مهرماه در مجتمع آموزش عالی لارستان به صورت زمان‌بندی زیر صورت خواهد گرفت:

چهارشنبه مورخ ۹۵/۰۷/۰۷  : پذیرفته‌شدگان رشته‌های مهندسی کامپیوتر، مهندسی شهرسازی و مهندسی صنایع

پنج‌شنبه مورخ ۹۵/۰۷/۰۸ : پذیرفته‌شدگان رشته‌های مهندسی برق، مهندسی مکانیک و مهندسی شیمی

پذیرفته‌شدگان بایستی پس از تکمیل فرآیند ثبت نام اینترنتی خود طبق زمان‌بندی فوق الذکر و با در اختیار داشتن مدارک مشخص شده در انتهای اطلاعیه، به محل ثبت نام مراجعه نمایند. ثبت نام از ساعت ۸ الی ۱۲ صبح و ۱۴ الی ۱۶ بعدازظهر خواهد بود.

آدرس محل ثبت نام: لارستان، شهرجدید، بلوار جمهوری، ابتدای چهل‌متری اول، ساختمان آموزشی (ساختمان شماره ۲) مجتمع آموزشی عالی لارستان.

دانشجویان محترم به نکات زیر توجه داشته باشند:

۱. عدم مراجعه پذیرفته شدگان در تاریخ تعیین شده برای ثبت نام حضوری به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد. ضمناً حضور شخص پذیرفته شده برای ثبت نام الزامی است.

۲. کلیه پذیرفته شدگان می بایست به همراه تصویر گواهی پیش دانشگاهی و گواهی دوره متوسطه خود به «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» مراجعه و تائیدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود درخواست نمایند و رسید آن را در زمان ثبت نام به دانشگاه ارائه دهند.کلیه پذیرفته شدگان حتماً نام رشته و نام دانشگاه (مجتمع آموزش عالی لارستان) را در فرم «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» اعلام نمایند. (نشانی دریافت کننده ارزش تحصیلی : فارس،لارستان،انتهای بولوار آزادی،مجتمع آموزش عالی لارستان تلفن:۵۲۲۵۳۱۰۷-۰۷۱ کدپستی: ۱۶۱۳۷-۷۴۳۱۷)

۳. مدارک دوره پیش دانشگاهی و متوسطه بایستی ممهور به مهر دبیرستان بوده و نام بخش و شهرستان نیز در مدارک ثبت نامی قید شده باشد.

۴. دانشجویان متقاضی وام علاوه بر مدارک اعلام شده در انتهای اطلاعیه، بایستی اصل سند محضری و کپی شناسنامه و کارت ملی ضامن را به همراه داشته باشند.

۵. دانشجویان پسر متقاضی خوابگاه بایستی اصل فیش واریزی شهریه خوابگاه جهت ارائه به مسئول خوابگاه خودگردان،  به همراه داشته باشند.

۶. تاریخ شروع کلاسها از ۱۰ مهرماه خواهد بود و  برنامه هفتگی دانشجویان یک روز بعد از ثبت نام حضوری آنان، در سامانه آموزشی قرار خواهد گرفت.

مدارک لازم جهت ارائه به کارشناسان به صورت زیر می‌باشد. لازم به ذکر است راهنمای کامل ثبت نام حضوری به صورت بروشور در روز ثبت نام در اختیار دانشجویان قرار داده خواهد شد.

مدارک لازم جهت ثبت نام

۱- اصل و کپی گواهی مدرک تحصیلی دوره چهارساله یا شش ساله و یا هنرستان نظام قدیم با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و هنرستان

۲- اصل و کپی گواهی تحصیلی سال ما قبل و دوسال ما قبل دیپلم جهت داوطلبان نظام قدیم با مهر و امضای دبیرستان و هنرستان

۳- اصل و کپی گواهی یا کارنامه تحصیلی دیپلم نظام قدیم

۴- اصل  و کپی مدرک یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی (تاریخ اخذ دوره پیش دانشگاهی در هریک از رشته های تحصیلی نیمسال اول و دوم باید حداکثر تا پایان ۳۱/۶/۹۵ باشد) با مهر و امضاء مدیر مرکز پیش دانشگاهی

۵- اصل و کپی مدرک یا گواهی دیپلم متوسطه نظام جدید با مهرو امضاء مدیر دبیرستان

۶- اصل و کپی مدرک و یا گواهی سال ما قبل دیپلم با مهر و امضاء مدیر دبیرستان

۷- اصل و کپی کارنامه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید (ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی) در هریک از سالهای ۱۳۸۴ به بعد با مهر و امضاء دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش

۸- اصل و کپی کارنامه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی در هر یک از سالهای ۱۳۹۱ الی ۱۳۹۵ با امضاء و مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش

۸- اصل و یا گواهی مدرک دوره کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای وابسته به وزارت آموزش و پرورش  و یک برگ تصویر آن (تاریخ اخذ مدرک کاردانی حداکثر ۹۵/۰۶/۳۱)

۹- اصل یا گواهی سال اول، دوم، سوم دبیرستان و یا هنرستان برای دارندگان مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای آموزش و پرورش با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و یا هنرستان

۱۰-اصل مدرک و یا گواهی دانش آموختگان دوره های معادل ( دارندگان مدرک معادل کاردانی – ویژه داوطلبان اخراجی و انصرافی ) به شرط آنکه دوره فوق با مجوز شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شده باشد و مدارک معادل آنان مورد تایید وزرات متبوع باشد.

۱۱- اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات آن.

۱۲-  اصل کارت ملی به انضمام دو برگ تصویر پشت و رو از کارت ملی.

۱۳-  ۱۲ قطعه عکس تمام رخ (۴×۳) تهیه شده در سال جاری.

۱۴- مدرکی مبنی بر مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه

۱۵- اصل حکم مرخصی سالانه یا موافقت رسمی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان دولت

۱۶- اصل و کپی دفترچه بیمه (در صورت دارا بودن)

۱۷- اصل و کپی رسید پستی درخواست تائیدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی)