مجتمع آموزش عالی لارستان

۱۹:۱۰ جمعه, ۱ آذر , ۱۳۹۸
Friday - 2019 November 22

شعار سال

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون سراسری ۹۷

 • ۲۱ شهریور, ۱۳۹۷ - ۸:۱۷

 

 

با شادباش قبولی شما در مجتمع آموزش عالی لارستان، به اطلاع می رساند ثبت نام پذیرفته‌شدگان در این مجتمع طبق زمانبندی جدول زیر انجام خواهد شد.

 

 

 

مرحله  ثبت نام

تاریخ ثبت نام

آدرس

ثبت نام الکترونیکی جمعه  ۹۷/۰۶/۲۳  الی یکشنبه ۹۷/۰۶/۲۵ لینک ثبت نام
ثبت نام حضوری

 

 

 

 

 

 

یکشنبه ۹۷/۰۶/۲۵ ساعت ۸ الی ۱۱ رشته مهندسی کامپیوتر لار، شهرجدید، بلوار جمهوری اسلامی (چهل‌متری اول)، ساختمان آموزشی (شماره۲)  مجتمع آموزشی عالی لارستان
یکشنبه ۹۷/۰۶/۲۵ ساعت ۱۳الی ۱۵:۳۰ رشته مهندسی شهرسازی
دوشنبه ۹۷/۰۶/۲۶ ساعت ۸ الی ۱۲ رشته مهندسی برق
رشته مهندسی شیمی
دوشنبه ۹۷/۰۶/۲۶ ساعت ۱۴ الی ۱۶ رشته مهندسی مکانیک
سه شنبه ۹۷/۰۶/۲۷  ساعت ۸ الی ۱۴ رشته روانشناسی
رشته مهندسی صنایع

 

توجه به نکات زیر قبل از انجام ثبت نام الکترونیکی ضروری است:

 • کلیه پرداخت‌های بانکی از درگاه اینترنتی خواهد بود بنابراین داشتن کارت بانکی همراه با رمز دوم آن ضروری است.
 • جهت ثبت نام الکترونیکی بایستی از قبل اسکن مدارک مورد نیاز (با رزولوشنdpi ۱۵۰، فرمت jpg، حداکثر حجم KB ۳۰۰) به شرح زیر تهیه شده باشد:
 • تمامی صفحات شناسنامه
 • کارت ملی
 • کارت پایان خدمت یا معافیت (در صورت دارا بودن)
 • مدرک یا گواهی دیپلم متوسطه
 • کارنامه تحصیلی دیپلم متوسطه
 • مدرک یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی
 • کارنامه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی

مراحل ثبت نام الکترونیکی

 1. ورود به سایت مجتمع آموزش عالی لارستان به آدرس https://lar.ac.ir
 2. انتخاب لینک “ثبت نام پذیرفته‌شدگان کنکور سراسری” در صفحه اصلی سایت وورود به صفحه ثبت نام اینترنتی
 3. وارد کردن شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و کد ملی و دریافت شناسه و رمز کاربری جهت ورود به سامانه آموزشی(توجه کنید در صورتی که کد ملی شما با صفر شروع شده است، از درج صفرها در ابتدای کد ملی خودداری نمایید)
 4. ورود به سامانه جامع آموزشی مجتمع آموزش عالی لارستان . در این مرحله شناسه کاربری و رمز عبور به دست آمده از مرحله قبل را وارد نمایید تا مراحل ثبت نام شما به صورتی که در ادامه شرح داده شده آغاز گردد.
 5. تکمیل اطلاعات پایه: تمامی اطلاعات موجود در این قسمت را به صورت کامل و دقیق وارد نمایید. در صورت نقص یا اشتباه در این اطلاعات عواقب آن به عهده دانشجو خواهد بود.
 6. ورود به صفحه راهنمای تکمیل فرایند و مطالعه دقیق آن، انتخاب دکمه “مایل به تکمیل فرایند هستم” و ورود به صفحه مربوط به فرم‌های فرایند.
 7. تکمیل فرم‌های موجود در فرآیند: لطفا به نکات زیر در هنگام تکمیل فرم‌ها توجه داشته باشید:
 • فرم‌ها به ترتیب فعال خواهد شد. یعنی تا زمانی که فرمی کامل نشود فرم بعد قابل ویرایش نخواهد بود.
 • در هر لحظه فرمی قابل ویرایش است که وضعیت آن “مشاهده و ویرایش” باشد.

پس از تکمیل موارد موجود در هر فرم، فشردن دکمه “ذخیره و ارسال” به معنی تکمیل این فرم و اجازه ویرایش فرم بعد می‌باشد. در صورت فشردن دکمه” ذخیره” این فرم هنوز در اختیار شما جهت ویرایش خواهد بود.

در فرم ارسال مدارک با فشردن دکمه ” آپلود فایل‌ها و تصاویر پیوست” به صفحه بارگذاری مدارک وارد می‌شوید. پس از بارگذاری مدارک (حداکثر حجم مجاز فایل‌ها KB ۳۰۰) به فرم اصلی ارسال مدارک بازگردید و دکمه ذخیره و ارسال را انتخاب نمایید. دقت نمایید در صورت عدم بارگذاری مدارکی که وضعیت اجباری آنها “بلی” است دکمه ذخیره و ارسال برای شما فعال نخواهد شد.

اگر فرم پس از ذخیره و ارسال با وضعیت “ارجاع” نمایش داده شود بدین معنی است که بایستی کارشناس در زمان ثبت نام حضوری فرم مربوط را تأیید نماید تا فرم به  وضعیت “قبول” تغییر یابد.

پس از طی این مراحل، ثبت نام الکترونیکی شما پایان خواهد یافت و بایستی پس از آماده نمودن کلیه مدارک لازم، در بازه زمانی تعیین شده ثبت نام حضوری، به کارشناسان این مجتمع مراجعه نمایید تا پس از تأیید، ثبت نام شما با موفقیت پایان یابد.

اسکن مدارک باید کاملا خوانا باشد. عواقب ناشی از مدارک ناخوانا به عهده دانشجو است.

 

خوابگاه های دانشجویی

دانشجویان غیر بومی متقاضی اسکان در خوابگاه توجه داشته باشند که علاوه بر تکمیل فرآیند ثبت نام اینترنتی، بایستی فرآیند ثبت نام خوابگاه را در سامانه آموزشی تکمیل نمایند. این فرآیند بعد از تکمیل فرآیند ثبت نام اینترنتی و با تأیید کارشناس در سامانه فعال خواهد شد.

با فعال بودن فرآیند ثبت نام خوابگاه دانشجویان، فرم مربوط به واریز شهریه خوابگاه را تکمیل و مبلغ آن را به صورت اینترنتی در “فرم واریز اینترنتی پیش‌پرداخت شهریه” پرداخت نمایید.

دانشگاه دارای خوابگاه استیجاری و تحت نظارت دانشگاه است که ثبت نام برای اسکان در هر نیمسال پیش از شروع آن نیمسال انجام گرفته و کل هزینه نیمسال یکجا هنگام ثبت نام دریافت می شود. هزینه اسکان نیمسال، بر اساس پیش بینی هزینه های مربوط به خوابگاه تعیین می شود. شرایط و ضوابط اسکان به دانشجویان اطلاع داده شده و متقاضی اسکان متعهد به رعایت آن است.

ثبت نام کارنامه سلامت جسم و روان

دانشجویان می بایست به آدرس https://portal.saorg.ir/physicalhealth   مراجعه نموده و پس از ثبت نام (آموزش ثبت نام و تکمیل اطلاعات در وب سایت مذکور وجود دارد) و تکمیل فرم های سلامت جسم و روان ، پرینت پرسشنامه و کد رهگیری را در هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. در صورت عدم تکمیل فرم ها و همراه نداشتن کد رهگیری، ثبت نام دانشجو انجام نمی شود.

 

ثبت نام حضوری

پذیرفته شدگان پس از تکمیل فرآیند ثبت نام الکترونیکی خود طبق جدول زمان‌بندی با در اختیار داشتن مدارک به محل ثبت نام مراجعه نمایند. دانشجویان محترم به نکات زیر توجه داشته باشند:

۱. عدم مراجعه پذیرفته شدگان در تاریخ تعیین شده برای ثبت نام حضوری به منزله انصراف از تحصیل است. حضور شخص پذیرفته شده برای ثبت نام الزامی است.

۲. کلیه پذیرفته شدگان بایست به همراه تصویر گواهی پیش دانشگاهی و گواهی دوره متوسطه خود به «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» مراجعه و درخواست تائیدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی) نموده و رسید آن را در زمان ثبت نام به دانشگاه ارائه دهند.کلیه پذیرفته شدگان حتماً نام رشته و نام دانشگاه (مجتمع آموزش عالی لارستان) را در فرم «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» اعلام نمایند.

(نشانی دریافت کننده ارزش تحصیلی: فارس، لار، شهرجدید، انتهای بولوار آزادی (چهل متری اداره بهداشت)، مجتمع آموزش عالی لارستان تلفن: ۵۲۲۵۳۱۰۷-۰۷۱ کدپستی: ۷۴۳۱۷۱۶۱۳۷)

۳. مدارک دوره پیش دانشگاهی و متوسطه بایستی ممهور به مهر دبیرستان بوده و نام بخش و شهرستان نیز در مدارک قید شده باشد.

۴. دانشجویان متقاضی وام دانشجویی علاوه بر مدارک اعلام شده بایستی اصل سند محضری و کپی شناسنامه و کارت ملی ضامن را به همراه داشته باشند. راهنما

۵. تاریخ شروع کلاسها مطابق تقویم آموزشی (در سایت دانشگاه) بوده وبرنامه هفتگی دانشجویان یک روز بعد از ثبت نام حضوری آنان در سامانه آموزشی قرار خواهد گرفت.

 

مدارک لازم برای ثبت نام حضوری

 • اصل و کپی مدرک یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی (تاریخ اخذ دوره پیش دانشگاهی در هریک از رشته های تحصیلی نیمسال اول و دوم باید حداکثر تا پایان ۹۷/۰۶/۳۱ باشد) با مهر و امضاء مدیر مرکز پیش دانشگاهی
 • اصل مدرک یا گواهی دیپلم متوسطه نظام جدید با مهرو امضاء مدیر دبیرستان
 • اصل مدرک و یا گواهی سال قبل دیپلم با مهر و امضاء مدیر دبیرستان
 • اصل کارنامه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید (ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی) در هریک از سالهای ۱۳۸۴ به بعد با مهر و امضاء دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش
 • اصل کارنامه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی در هر یک از سالهای ۱۳۹۱ الی ۱۳۹۷ با امضاء و مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش
 • اصل و یا گواهی مدرک دوره کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای وابسته به وزارت آموزش و پرورش و یکبرگ تصویر آن (تاریخ اخذ مدرک کاردانی حداکثر ۹۷/۰۶/۳۱ )
 • اصل یا گواهی سال اول، دوم، سوم دبیرستان و یا هنرستان برای دارندگان مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای آموزش و پرورش با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و یا هنرستان
 • اصل مدرک و یا گواهی دانش آموختگان دوره های معادل ( دارندگان مدرک معادل کاردانی – ویژه داوطلبان اخراجی و انصرافی ) به شرط آنکه دوره فوق با مجوز شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شده باشد و مدارک معادل آنان مورد تایید وزرات متبوع باشد.
 • اصل شناسنامه و تصویرتمام صفحات آن.
 • اصل کارت ملی به انضمام دو برگ تصویر پشت و رو از کارت ملی.
 • ۸ قطعه عکس تمام رخ (۴×۳) تهیه شده در سال جاری.
 • مدرکی مبنی بر مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه
 • اصل حکم مرخصی سالانه یا موافقت رسمی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان دولت
 • اصل و کپی رسید پستی درخواست تائیدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی)