مجتمع آموزش عالی لارستان

۰۸:۴۶ پنجشنبه, ۲۸ تیر , ۱۳۹۷
Thursday - 2018 July 19

شعار سال

آیین نامه نقل و انتقال دانشجویان به مجتمع آموزش عالی و سایر دانشگاه ها

  • ۲۹ فروردین, ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال به مجتمع آموزش عالی لارستان و سایر دانشگاهها باید برای ثبت درخواست خود جهت سال تحصیلی ۹۸-۹۷ حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه به سامانه سجاد به آدرس https://portal.saorg.ir مراجعه و نسبت به ثبت تقاضا اقدام نمایند.
– لازم به ذکر است که متقاضیان جهت درج درخواست خود ابتدا بایستی در سامانه سجاد ثبت نام و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور از قسمت خدمات سازمان درخواست میهمانی و انتقال خود را وارد نمایند.
– دانشجویان متقاضی انتقال توام با تغییر رشته، باید تقاضای خودرا خارج از سامانه و بصورت فیزیکی (از اول اردیبهشت لغایت سی و یک اردیبهشت) به واحد آموزش ارائه نمایند.
– متقاضی میهمانی و انتقال مسئول صحت اطلاعات ارائه شده در خصوص شرایط خاص خود خواهد بود و در صورت عدم احراز هریک از اطلاعات ارائه شده تقاضا از وضعیت بررسی خارج خواهد شد.
– این دانشگاه صرفاً تقاضا های ثبت شده در سامانه نقل و انتقال وزارت متبوع را مورد بررسی قرار می دهد و به درخواست های فیزیکی قطعاً ترتیب اثر نخواهد داد.
– نتایج درخواست های نقل و انتقال در زمان تعیین شده صرفا در سامانه اعلام خواهد شد و دانشگاه از ارسال نتایج به صورت فیزیکی معذور است.
– تقاضای تمدید میهمانی دانشجویان صرفاً از طریق سامانه مذکور قابل بررسی و یکی از شرایط بسیار مهم برای کسب موافقت با تمدید میهمانی به سایر دانشگاهها وصول نمرات دوره میهمانی در نیمسال های گذشته می باشد.
– با توجه به درج نتایج نقل و انتقالات در سامانه میهمان و انتقال در زمان مقرر، دانشگاه از پاسخ گویی به متقاضیان به صورت حضوری جداً معذور است.
– آئین نامه میهمانی و انتقال پیوست می باشد.
برای دریافت آیین نامه نقل و انتقالات اینجا کلیک کنید.
مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی