مجتمع آموزش عالی لارستان

۰۱:۴۶ چهارشنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۸
Wednesday - 2019 June 19

شعار سال

برگزاری آئین معارفه دانشجویان ورودی ۹۷ مجتمع آموزش عالی لارستان

  • ۱۶ مهر, ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷

آئین معارفه دانشجویان ورودی ۹۷ مجتمع آموزش عالی لارستان با حضور حسنی فرماندار ویژه لارستان، علیپور معاونت فرماندار ویژه، طاهری ریاست مجتمع آموزش عالی و مسئولان و دانشجویان در  تاریخ ۱۶مهرماه در محل تالار اندیشه دانشکده پرستاری برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم که هر ساله با هدف استقبال از نودانشجویان و آشنایی آنها با مسائل آموزشی و دانشجویی، معرفی تشکل­های فعال دانشگاه و… به همت واحد فرهنگی دانشگاه برگزار می­­­­گردد، دکتر علی طاهری ریاست مجتمع آموزش عالی ضمن خوش آمدگویی به مهمانان و دانشجویان جدیدالورود، حال و هوای فضای دانشجویی را متفاوت با دوران دبیرستان عنوان کرد و از دانشجویان خواست با توجه به شرایط جدیدی که در آن حضور دارند از فرصت های پیشرو استفاده بهینه کنند و با آسیب های موجود در دوران دانشجویی مقابله نمایند. وی مهمترین رسالت دوران دانشجویی را پرداختن به درس و راه رسیدن به اهداف و نتایج دلخواه آینده را علم آموزی دانست. ایشان در پایان ضمن معرفی معاونت های مختلف دانشگاه، از دانشجویان خواست با مراجعه به سامانه آموزشی از مسائل آموزشی خود و دانشگاه اطلاع پیدا کنند.

سخنران بعدی برنامه مهندس حسنی فرماندار ویژه لارستان بود. حسنی تحصیل علم و دانش را یکی از راههای تاثیر بر جامعه دانست و از دانشجویان خواست که قدر دوران دانشجویی خود را بدانند زیرا برای این دوران هزینه های مادی و معنوی زیادی توسط آنان و جامعه پرداخت میشود. فرماندار ویژه لارستان عدم علم آموزی صرف در دانشگاه را لازمه تحصیل دانست و دانشجویان را تشویق به فعالیت در حوزه های مختلف دانشگاهه نمود. ایشان در پایان به دانشجویان توصیه نمود با توجه به ظرفیت خیرین و پتانسیل های موجود در لارستان دست به نوآوری بزنند و برای پیشرفت جامعه قدم بردارند.

از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم پخش کلیپ با موضوع لارستان و مجتمع آموزش عالی، معرفی مرکز مشاوره دانشگاه توسط خانم دکتر غلامی مدیر گروه روانشناسی، اجرای گروه سرود آدینه، خیر مقدم گویی توسط دانشجویان با لهجه ها و گویش های متفاوت کشور و برگزاری مسابقه بین دانشجویان ورودی جدید بود.

گفتنی است مجتمع آموزش عالی لارستان طی سال ۹۷ بالغ بر ۱۹۰ دانشجو در ۷ رشته تحصیلی را ثبت نام نموده است.

 

IMG_1897

 

IMG_1856

 

IMG_1861

 

IMG_1877

 

IMG_1923

 

IMG_2001