مجتمع آموزش عالی لارستان

۰۲:۱۸ چهارشنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۸
Wednesday - 2019 June 19

شعار سال

نخستین دوره جشنواره دانشگاهی رویش برگزار گردید

  • ۲۸ آذر, ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶

به همت مدیریت امور دانشجویی و فرهنگی مجتمع آموزش عالی لارستان و با مشارکت فعال دانشجویان مجتمع، نخستین جشنواره دانشگاهی رویش برگزار گردید. در آئین اختتامیه این جشنواره که تاریخ ۲۷ آذرماه در محل سالن همایش مجتمع برگزار شد، در ابتدای برنامه دکتر رضا یزدان پناه معاونت دانشجویی ضمن قدردانی از عوامل اجرایی این جشنواره بدلیل زحمات شبانه روزی و برگزاری این جشنواره با هزینه کم و کیفیت بالا، لازمه موفقیت بیشتر در زندگی اجتماعی را فعالیت های گروهی دانشگاهی بیان نمودند چراکه این فعالیت ها موجب می شود دانشجویان سازوکارهای اجرایی و اجتماعی موجود در جامعه را بهتر درک کنند. ایشان در ادامه افراد فعال در انجمن ها و کانون ها را نسبت به افرادی که فقط در دانشگاه به تحصیل میپردازند موفق تر خوانده و از دیگر دانشجویان نیز حضور فعال تر در عرصه های فرهنگی و دانشجویی را خواستار شدند.

از دیگر برنامه های آئین اختتامیه، اجرای موسیقی توسط کانون موسیقی مجتمع و پخش کلیپ نذر آب تهیه شده توسط کانون هلال احمر بود. پایان بخش برنامه، تقدیر از اعضای کانون ها و اعلام کانون های برتر مجتمع بود که بر این اساس در بخش غرفه برگزیده از دید غرفه آرائی کانون محیط زیست و گردشگری، در بخش محتوایی کانون هلال احمر و همیاران سلامت و در بخش کانون برگزیده، کانون شعر و داستان نویسی به عنوان برگزیده معرفی شدند.

گفتنی است در این جشنواره کانون های محیط زیست، همیاران سلامت، شعروداستان نویسی، موسیقی، طراحی و نقاشی، هلال احمر، رسانه، عکس و فیلم و تئاتر و نیز گردشگری حضور داشتند. آئین افتتاحیه این جشنواره در تاریخ ۲۶آذرماه انجام شد که فعالیت های کانون ها طی دو روز در محل ساختمان آموزشی مجتمع به نمایش در آمد.

IMG_2904
IMG_2234
IMG_3322
IMG_3136